Torebki prosto z wybiegów – czyli co będzie modne tej jesieni?

Czy jest lepszy sposób na przechowywanie wszystkich niezbędnych poza domem przedmiotów niż w luksusowych i przestronnych, designerskich torebkach? Jeśli chcesz to zrobić praktycznie i modnie, czytaj dalej aby poznać obowiązujące  trendy w torebkach na jesień / zimę w sezonie 2018-2019.

Modne fasony torebek na sezon 2018/19

To pocieszające, że w nadchodzącym sezonie naprawdę nie zabraknie nowych, oszałamiających torebek. To zabawa proporcjami będzie nadrzędnym tematem trendów – co wiąże się z miniaturowymi torebkami na ramionach czy dużymi plecakami, tworzącymi wspaniały kontrast z wyrafinowanym jesiennym ubraniem. Jeśli chodzi o kolory zwróć uwagę na:

  • soczystą pomarańcz,
  • leśną zieleń,
  • błękit nieba,
  • dziecięcy różowy.

 

Wyżej wymienione odcienie będą najmodniejszymi kolorami nadchodzącego sezonu. Zabawne i funkcjonalne kształty geometryczne były reprezentowane na wybiegach, ale największą sensację wzbudziły prostokątne torby na ramię i piramidalne portmonetki. Od fantazyjnych projektów po żywe kolory, kolekcje z tegorocznych Fashion Week pokazują, że nadchodząca jesień będzie synonimem pomysłowej estetyki, jeśli chodzi o skórzane torebki.

 

Torby z widocznymi logo

Bez względu na to, czy logotypy będą otoczone przez jaskrawe jesienne kolory i połyskujące cekiny, czy wyciszone, neutralne odcienie – markowe torby skórzane z dobrze widocznym brandem będą bardzo na topie. Owszem, mają ekspansywny, popularny wygląd i będą bardzo modne. Mogą także zaspokoić potrzeby fashionistek, przekazując ich subtelną przenikliwość w modzie. Logotypy nie będą znać granic w nadchodzącym sezonie – będzie je można zobaczyć na paskach, w rogach, z przodu i na środku torebek. Nie wszystkie loga będą jednak krzykliwe i rzucające się w oczy, warto również zwrócić uwagę na te wyrafinowane i dojrzałe – które będą stanowić dyskretny sposób noszenia tego trendu. Tak czy inaczej, jeśli nadchodzącej jesieni nie chcesz być w tyle z trendami koniecznie już teraz spraw sobie torebkę skórzaną z dobrze widocznym logo ulubionego projektanta, jak chociażby http://e-stilomalbork.pl/

6 Replies to “Torebki prosto z wybiegów – czyli co będzie modne tej jesieni?”

  1. Marki takie jak Gucci czy MK, zawsze będą wygrywały z markami polskimi jeśli chodzi o pokazy mody.

  2. Fajne przykłady. Byłam też na stronie projektantów, których polecasz i ich wyroby rzeczywiście są handmade, szkoda tylko że ceny nie są na moją kieszeń. Z drugiej strony, jeśli mam kupić torebkę od panitorbalska.com za 129zł lub 299zł ale skórzaną, to chyba wolę kupić dwie torebki.

  3. Mi przydałby się modny plecak, który posłuży we wrześniu także jako plecak szkolny. Szukam własnie modelu ze skóry. Czy wiesz Diano gdzie kupić taki model plecaka szkolnego? Szukałam już w wielu sklepach, anie niestety wszystkie są zbyt dziecięce. 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *