Szkoła pływania dla dzieci w Bydgoszczy

szkoła pływania

Dla wszystkich, którzy w wyszukiwarce poszukują określeń szkoła pływania dla dzieci Bydgoszcz czy nauka pływania dla dzieci Bydgoszcz mamy rewelacyjną wiadomość: już jest i w Waszym mieście!

 

Dla wszystkich, którzy w wyszukiwarce poszukują określeń szkoła pływania dla dzieci Bydgoszcz czy nauka pływania Bydgoszcz mamy rewelacyjną wiadomość: już jest i w Waszym mieście!

Profesjonalna, oparta na pasji, ale i doświadczeniu – szkółka pływacka BajerSwim.

Bardzo dobrze wybrałeś aktywność sportową dla swojego dziecka, ponieważ pływanie przynosi same korzyści. Zapewnia rozwój koordynacji ruchowej, która przydaje się codziennie, poprawia komfort życia i ułatwia naukę tego wszystkiego, co jeszcze przed Twoja pociechą. Woda w basenie ma temperaturę, która pomoże zwiększyć odporność, nawet u kilkuletniego dziecka, hartowanie organizmu to świetny sposób na zaoszczędzenie dziecku chorób, absencji w szkole, nieprzyjemnych dolegliwości. Wreszcie – basen i pływanie to najlepsza metoda na zdrowe ciało – prosty kręgosłup, mięśnie, zwiększenie objętości płuc. Na koniec, zostawiliśmy najlepsze. Pływanie to świetna zabawa! I to dla każdego, również dla osób niepełnosprawnych.

Już teraz szkółka pływacka Bydgoszcz Bajerswim zaprasza na lekcje na kilku bydgoskich basenach, np. w Basen Czwórka na Błoniu, Basen CEKFiS UKW (kiedyś basen Polonia), Basen Sardynka Osowa Góra i Naquarius w Nakle nad Notecią. W każdym z tych miejsc, wykwalifikowany instruktor otoczy Twoje dziecko troskliwą opieką, zaangażowanym wsparciem i praktycznymi poradami. Z takim zestawem, pływanie wchodzi w krew – i to każdemu.

Nauka pływania dla dzieci Bydgoszcz – jesteśmy do dyspozycji

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Działamy już od 6 lat i w tym okresie zdążyliśmy wyszkolić kilka tysięcy kursantów i rozpalić pasję do pływania przynajmniej u kilkuset młodych zwolenników aktywności fizycznych.

Nie każdy musi lubić pływać, ale zdecydowanie warto umieć to robić! Jesteśmy do dyspozycji, by porozmawiać o Twoich wątpliwościach bądź interesujących Cię aspektach naszych lekcji. Zapraszamy pod: 519 852 613 lub na: [email protected]

4 Replies to “Szkoła pływania dla dzieci w Bydgoszczy”

  1. Ze swoim maluchem bardzo chętnie chodzimy na basen. Nic nie daje mu większej frajdy jeśli chodzi o aktywność 😉

  2. Również polecam wyjścia z dziećmi na basen. Zawsze mamy wtedy pełno frajdy, pakujemy ciuszki, ręczniki, dmuchane zabawki, wszystko ładnie wchodzi w standardowy plecak do wózka i jedziemy na ulubioną lagunę :). Kocham tak spędzać wolne weekendy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *