Przebarwienia skóry po opalaniu

Przebarwienia skóry po opalaniu

Czy dostrzegasz na swojej twarzy negatywne zmiany w postaci ciemniejszych plam lub śladów pozapalnych, które pozostały i nie schodzą po ekspozycji słonecznej? Jeśli przeszkadza Ci to na tyle, że czujesz się niekomfortowo, a nakładany podkład dla zakamuflowania przebarwień lub inne metody się nie sprawdzają to może warto sięgnąć po profesjonalne rozwiązania tego problemu.

Jak radzić sobie z przebarwieniami skóry po opalaniu?

Jeżeli masz przebarwienia skóry na twarzy i powodem tych zmian jest działanie słoneczne połączone z przejściową reakcją hormonalną, stresem lub urazem pozapalnym skóry to mamy szybkiem efektywne działanie w postaci zabiegów złuszczania. Organizm człowieka często poddawany jest wielu niesprzyjającym czynnikom, które mają ogromny wpływ na to co dzieje się w skórze. W takich procesach dochodzi do trwałych zmian, które zaczną stopniowo ustępować dopiero przy odpowiednio zastosowanej terapii w salonie kosmetycznym oraz specjalnie dobranej pielęgnacji domowej.

Terapia ChromaWhite TRx (zabieg rozjaśniający) to nowa era w rozjaśnianiu skóry. Jako kosmetolog StudioSlim we Wrocławiu osobiście polecam ten rodzaj zabiegu jako alternatywę tradycyjnych kwasów. Bioaktywność preparatów w tej terapii jest bezpieczna i skuteczna, a rozjaśnienie skóry widoczne już po pierwszym zabiegu. Warto skorzystać z zabiegu rozjaśniającego i przekonać się o jego działaniu i korzyściach jakie oferuje firma Dermalogica, gdyż to na ich produktach wynujemy ten zabieg w naszym gabinecie. Udowodnione działanie aktywnych składników oraz bogaty procentowo skład preparatów pomaga rozświetlić skórę i spowalnia proces tworzenia melaniny. Najważniejsze składniki dzięki którym Dermalogica osiąga duże sukcesy na rynku to : Oligopeptyd-34, glicynian cynku, niacynamid, pochodne wit.C, kwas glukonowy, mlekowy, fitynowy, ekstraty i filtraty roślinne.

Jakie rozwiązanie z trudniejszymi problemami skórnymi przy przebarwieniach?

Często zdarza się, że skóra wymaga mocniejszego działania, ponieważ towarzyszą jej dodatkowe problemy np. wiotkość, suchość, mocne odwodnienie, trądzik w różnych postaciach, blizny pozapalne itp. Wówczas proponuję zastosowanie eksfoliacji Acid Peels, jako spektakularne metody łączenia kwasów oraz zastosowanie urządzeń typu mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja, ultradźwięki. Połączenie odpowiednich preparatów i zabiegów z pewnością pomoże Tobie w rozwiązaniu tego problemu. Jeżeli tak się dzieje to też z pewnością należy zadbać o odpowiednie kremy podczas letniej ekspozycji na słońce swojej twarzy – wówczas możemy zapobiegać tego typu przebarwieniom na twarzy.

Profesjonalne rozwiązanie problemu

Masz problem z przebarwieniami skórnymi na twarzy? Jeżeli tak to przyjdź do nas na konsultacje, aby ustalić co należy wykonać dla poprawienia stanu Twojej skóry. Wykonamy wówczas bezpłatną analizę Face Mapping i doradzimy profesjonalnie co zrobić. Działamy na bardzo dobrej jakości kosmetykach Dermalogica produkcji USA, a także na odpowiednim profesjonalnym sprzęcie kosmetycznym. Nasze doświadczenie oraz wieloletnie doświadczenie marki Dermalogica w produkcji skutecznych preparatów pomoże Tobie zwalczyć ten problem.

7 Replies to “Przebarwienia skóry po opalaniu”

  1. Ja też niedawno pisałam poradnik, gdzie skóra jest głównym wątkiem, jeśli chodzi o jej pielęgnację i ochronę latem. Kiedy promienie słoneczne są najsilniejsze.

  2. Dobrze się czytało. Fajnie napisane. Diano, masz świetny dar do takich poradników urodowo pielęgnacyjnych.
    Zapraszam na mój wpis o skórzanych plecakach i proszę podziel się swoją opinią! 🙂

  3. Świetny post. Rzeczywiście, jeśli chodzi o nawilżanie latem, skóra kobiety wręcz wymaga tego! 🙂
    Zapraszam na blog gts.travel.pl i polecam wpis gdzie opisałam plecaki damskie skórzane równych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *