Plecak Fjallraven Kanken, gdzie kupić tanio?

kanken plecak tanio

Dziś bierzemy pod lupę jeden z najpopularniejszych plecaków damskich ostatnich miesięcy. Jeśli któraś was jeszcze nie słyszała o marce plecaków Fjallraven Kanken – to czas najwyższy nadrobić zaległości. Dla uściślenia, co znaczy “Fjallraven Kanken”. Otórz Fjallraven to nazwa producenta, dokładnie jest to nazwisko założyciela firmy. Kanken – to natomiast nazwa modelu plecaka. Określenie tych plecaków mianem “plecaki marki Kanken” jest błędne. To tak jakbyśmy powiedziały w salonie samochodowym OPLA, poproszę samochód marki Corsa lub Astra. Ok, ale do rzeczy, gdzie zatem kupić tanio plecak kanken?

Plecak Fjallraven Kanken – Cena

Tutaj zaczynają się schody, bowiem plecaki Kanken nie należą do tanich plecak kanken tanioplecaczków. Specjalnie użyłam sformułowania “plecaczek”, bo są to naprawdę proste i klasyczne modele, bez systemowych “wodotrysków”. W porównaniu z ceną Kanken-ów, ich wygląd delikatnie mówiąc nie powala. Jestem osobą dość wymagającą jeśli chodzi o jakość produktów, dlatego za cenę 350zł oczekuję zdecydowanych konkretów. Reasumując, cena plecaka Fjallraven Kanken, niestety nie jest adekwatna do jego wyglądu na żywo. Według mnie dobry marketing robią tutaj piękne zdjęcia, wizualizacje, stylizacje i to one podtrzymuję poziom ceny.

Kanken, plecak który kupisz Tanio w Warszawie

Czy można kupić plecak Fjallraven Kanken, tanio w proporcji? Obawiam się, że nie. Nie ma co robić sobie złudzeń, że zamawiając plecak tej marki za 150zł z popularnych serwisów aukcyjnych czy chińskich portali otrzymujemy oryginał. Wierzcie mi nie ma to sensu. Jeśli chcecie mieć za małe pieniądze plecak z naszywką lisa na froncie, to lepiej kupić czysty plecak nylonowy i naszywkę doszyć sobie we własnym zakresie. Sama widziałam całą masę plecaków Kanken przerobionych, naszywkami, przypinkami w taki sposób że oryginale logo producenta ginie w ich natłoku i przestaje mieć znaczenie.

plecak kanken tanio
Plecak stylizowany na serii Kanken, Cena 99,90PLN, sklep Brytyjka.pl

Jednym z takich miejsc gdzie dostaniemy replikę plecaka Fjallraven Kaknken tanio i w promocji, jest Warszawski sklep Brytyjka.pl. Plecaki są sprzedawane jako czyste wersje. Bez naszywek, dodatkowo producent dokłada zestaw przypinek jako „starter” do stworzenia własnego plecaka typu Kanken – tanio, po promocyjnej cenie.

plecaki do skzoły

Fot: powyżej plecaki do szkoły ze sklepu internetowego Brytyjka

16 Replies to “Plecak Fjallraven Kanken, gdzie kupić tanio?”

 1. Witaj,
  Po Twoim jakże obszernym artykule, opisie, blogu jak zwał tak zwał sądzę że totalnie nie wiesz o co chodzi z tą marka i z tym plecakiem. Artykuł jest na poziomie 6klasistki. No cóż, wierzę że są ludzie, którzy ogarniają temat i nie wezmą twojej opinii pod wzgląd. Po tym można stwierdzić że nigdy nie byłaś posiadaczką tego świetnego plecaka i NIE POWINNAŚ sugerować innym, że nie jest wart swojej ceny!!!
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  1. Witaj,
   Po Twoim jakże obszernym artykule, opisie, blogu jak zwał tak zwał sądzę że totalnie nie wiesz o co chodzi z tą marka i z tym plecakiem. Artykuł jest na poziomie 6klasistki. No cóż, wierzę że są ludzie, którzy ogarniają temat i nie wezmą twojej opinii pod wzgląd. Po tym można stwierdzić że nigdy nie byłaś posiadaczką tego świetnego plecaka i NIE POWINNAŚ sugerować innym, że nie jest wart swojej ceny!!!
   Pozdrawiam serdecznie 🙂

   1. Każdy ma prawo do własnej oceny tego plecaka i marki. Skoro jesteś tak dobrze poinformowany to może powiesz o co chodzi z tą marką? :).
    Chętnie spojrzę na niego raz jeszcze z innego punku widzenia ;).

    PS . no offence 🙂

   2. Każdy ma prawo do własnej oceny tego plecaka i marki. Skoro jesteś tak dobrze poinformowany to może powiesz o co chodzi z tą marką? :).
    Chętnie spojrzę na niego raz jeszcze z innego punku widzenia ;).
    PS . no offence

    1. 1. Nazwa fjallraven to lis arktyczny które oni ratują dzięki tym plecakom, robią je eko.
     2. One mają na celu podtrzymywać plecy dzieci które noszą ciężkie plecaki.
     3. Powinnaś naprawdę oceniać plecaki dopiero gdy je masz

     1. Każdy ma prawdo do własnej oceny, a ja oceniam Kankeny na podstawie własnych doświadczeń zebranych na podstawie użytkowania.
      Nie uważam żeby Kankeny były bezużyteczne. Uważam, że są zbyt drogie w odniesieniu do zalet jakie przedstawiłaś :).
      Plecak już za 160zł potrafi mieć lepiej przygotowane podtrzymanie pleców niż Kanken za 350zł.

 2. Hej moim zdaniem to nie zadziała ponieważ moje koleżanki sprawdzają czy kanken jest oryginalny i myśle że będą miały się z czego pośmiać jak zobaczą podrubę …
  Ale mam prawdziwego kankena i serio jest wart ceny ! Polecam 👍🏻

  1. Masz rację. Dziewczyny w wieku 14-16 lat muszą mieć lisa na plecach.. Inne opcje nie przejdą! Czyste plecaki tego typu są za to fajne do własnych eksperymentów DIY, z naszywkami i przypinkami.

 3. Moje koleżanki sprawdzają czy kanken to pofruną i myśle że bedą miały się z czego śmiać gdy zobaczą taką podrubę

  Ale mam kankena i jest wart swojej ceny ! Polecam 👍🏻

  Ale i tak fajnie napisałaś więc doceniam pracę 😊
  Pa

 4. No u nas sprzedaje się oryginały. Posiadasz ładne zdjęcia i podajesz alternatywy dla Kankena. Co do legendy plecaka, to rozwinęła się ona na kilku poziomach: 1. uniwersalny wygląd. 2. pro ekologiczna i turystyczna (wędrówki, outdoor) wizja świata producenta / plecaki stworzono dla dzieci do szkoły i zrobił to Ake Nordin – założyciel tej marki – chodziło o proste plecy. 3. Oryginalne plecaki są wyprodukowane z materiału Vinylon F ( trwałego materiału, który się czasem niestety odbarwia w niektórych miejscach) – ten materiał jest nie do podrobienia, producent pilnuje tego mocno. Wersje Kanken Art i edycje spelcjalne, np. Black Edition są droższe – uszyto z materiału G-1000 (z tego materiału można prać plecaki w pralce). Czy warto zainwestować? to prywatna decyzja, każdego ( i gustu). Kankeny coś w sobie mają i są synoninem indywidualizmu, mody, a dla Ciebie może czegoś jeszcze. ( czy dla posiadaczy). Pozdrawiam / powodzenia. Czemu tyle kosztuje? nie wiem.

 5. Witam, co prawda torby Kanken są drogie, jednak tak jak w moim przypadku, jeśli używasz ich do wielu czynności (praca, turystyka, zakupy …) gorąco polecam – warte swojej ceny! Jestem zakochany w Kanken na laptopie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *