Czym byłby Świat bez kobiety? – pytanie retoryczne

Inspiracją do założenia tego bloga jest dla mnie codzienność życia i świat kobiety jaką jestem. Zawsze starałam się iść zgodnie z życiowym kompasem i kierować się sercem. Z czasem jednak pojawiają się różne doświadczenia i strzałka kompasu zaczyna wariować. Tak będzie i na tym blogu.

Portal kobiet pisany przez sportsmenkę

Diana-Sport – skąd taka nazwa? Cóż sport to jest moja pierwsza poważna miłość w życiu. Uważam, że piękno kobiety bierze się z pasji, zainteresowań oraz aktywności (nie muszą być sportowe) jakie posiada w życiu. Życie bez nich jest jałowe. Jestem była mistrzynią Polski juniorów w szermierce oraz wielokrotną uczestniczką olimpiad o charakterze międzynarodowym, uwaga – w pływaniu. Tak, nie spoczęłam ma jednej dyscyplinie sportu. Taki już mam charakter i taki będzie ten blog wielotematyczny, ale przez to ciekawy.

Modowe kobiece porady

Moda damska jest czymś obok czego chyba większość z nas (nie mówię wszystkie) nie przeszłaby obojętnie. Lubię modę i trendy ale nie jestem ich niewolnikiem. Do mody podchodzę użytkowo – to znaczy nie przebieram się na siłę we wszystko co aktualnie jest MUST-HAVE. Mam nadzieję, że przekonacie się o tym czytając mój blog.

diana

Zapraszam, portal dla kobiet Diana-Sport.