Neseser męski w prestiżowej formie

neseser

Eleganckie męskie dodatki znów wracają do łask. O ile do niedawna uznawane były jeszcze za echo minionych czasów, dziś znów można zobaczyć je na ulicach i biurach.

Tak jest również z męskim neseserem, znanym również jako dyplomatka. Koneserzy stylu uznają, że tym razem na dobre wpisze się w kanony męskiej mody jako absolutny niezbędnik stylowego mężczyzny. Męski neseser to naprawdę prestiżowy dodatek, który może mieć ogromny wpływ na wizerunek mężczyzny. Na początek kilka słów wyjaśnienia czym właściwie jest neseser męski. Otóż, to najprościej ujmując – mała męska walizeczka na niezbędne rzeczy, a jej pierwotnym przeznaczeniem było przenoszenie np. przyborów toaletowych w podróży. Poniżej kilka wybranych przykładów tych najbardziej eleganckich.

Neseser męski w ponadczasowej formie

Klasyczny męski neseser wykonany jest ze skóry naturalnej i stanowi kwintesencję dobrego stylu. Przyjmuje się, że te najbardziej prestiżowe wykonane są z czarnej wytrzymałej na użytkowanie, naturalnej skóry. Jeśli dodatkowo walizka w całości jest ze skóry, tym większy prestiż dodatku. Doskonałym przykładem jest czarny neseser skórzany Reagan  marki MCKLEIN. Ta teczka to absolutna klasyka, którą dopełnia skórzana rączka i zamek szyfrowy. Wnętrze posiada charakterystyczny dla tego dodatku organizer na dokumenty i pióra, wykonany również z naturalnej skóry. To idealny dodatek dla mężczyzny, który do biura wybiera klasyczną, nienarzucającą się elegancję. Doskonale wpisuje się w standardy biznesu.

Nie tylko czarny neseser może być modny

Równie elegancko prezentuje się ten dodatek w kolorze brązowym, tak jak na przykład neseser męski marki Valentini, model Torino. Ta teczka wykonana jest w całości z włoskiej skóry w kolorze gorzkiej czekolady. To, że jest propozycją w kolorze brązowym, uznawanym za mniej elegancki, nie umniejsza teczce prestiżu. Doskonała jakość wykonania i dbałość o detale nadają temu neseserowi ogromnej elegancji. Na uwagę zasługuje, iż wnętrze teczki również jest wykonane ze skóry naturalnej. To naprawdę wyrób najwyższej klasy.

neseser męski
Fotografia: Neseser męski , dostępny w sklepie Brytyjka.pl

Neseser męski szyty w Polsce

Innym doskonałym przykładem jest męski neseser czarny z unikalnym systemem zamków bocznych. Klasyczne dyplomatki mają zamykanie zatrzaskiem, natomiast propozycja sklepu Brytyjka to neseser męski z bezpiecznymi zapięciami zamkiem na kluczyk. Wykonana jest z polskiej naturalnej czarnej skóry i dodatkowo wyposażona w przegrody na laptopa i segregator. To naprawdę warty zainteresowania, wysokogatunkowy produkt. Wewnątrz posiada pojemny organizer na dokumenty i przybory, a nawet telefon. Co prawda wnętrze nesesera wykończone jest foderą kaletniczą, a nie skórą, ale nie ujmuje to jakości wykonania.

Męski neseser to esencja dobrego męskiego stylu i niepodważalnej elegancji. Warto wybrać ten wykonany z naturalnej skóry, gdyż zdecydowanie podnosi prestiż i świadczy o doskonałym wyczuciu stylu mężczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *