Modna torba na laptopa i dokumenty?

torba na laptopa

Przed każdym wyjazdem służbowym ogarnia mnie panika w co zapakować nie tylko ciuchy, ale i niezbędne na wyjeździe rzeczy czyli pół biura i laptop. No, i jeszcze musi to świetnie wyglądać. Oczywistym jest, że muszę taką wyjazdową torbę mieć, najlepiej taką do której owe pół biura spakuję. Usiadłam na spokojnie, żeby zebrać myśli i określić czego potrzebuję. Już wiem. To musi być szykowna (oczywiście!) skórzana torba na laptopa. Przyjrzyjmy się zatem jaką torbę mogę wziąć ze sobą.


Jako mój pierwszy wymóg dla idealnej torby na laptopa jest jej waga. Wiem oczywiście, że torba z naturalnej skóry sama trochę waży, bo musi, ale chcę torbę która mimo jej wykonania ze skóry będzie lekka. Może z cielęcej skóry? Na szczęście producenci przewidzieli, że sprzęt nie tylko noszą w rękach mężczyźni, mimo iż takie torby to modele unisex. Są takie ze skóry cielęcej, które szczerze polecam. Dlaczego? Bo są lekkie, więc gdy włożę do takiej torby laptopa wraz z oprzyrządowaniem nie będzie ważyła tyle co moja walizka i z gracją będę ją mogła zarzucić na ramię. Skóra cielęca jest też delikatniejsza niż bydlęca, a wiec bardzo kobieca.

Foto: Torba na laptopa ze skóry naturalnej, w dwóch wyjątkowych kolorach, dostępnych pod adresem: https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/na-laptopa/
Zastanawiam się który Wy byście wybrały dla siebie?

Wybór koloru torby na lapka

Nie chcę jak setki kobiet biznesu na wyjeździe mieć takiej samej jak inne czarnej torby na laptopa. Gorzej, że jeśli będą takie same, z pewnością ją z kimś przez przypadek pomylę. Jak każda kobieta chcę wyróżnić się w tłumie, dlatego wymyśliłam sobie taką torbę w kolorze gołębim. Piękny kolor, pasuje do wszystkiego i do tego jak zwraca uwagę! Taka torba świetnie uzupełni moją stylizację na spotkanie, a nie będzie jedynie jej koniecznym dodatkiem praktycznym.

Niezawodność ochrony dla mojego laptopa

Moja torba na laptopa nie może mnie zawieść w sytuacji kryzysowej, po prostu musi działać bez zarzutu. Wszystkie jej zamki, zatrzaski czy patki muszą zawsze się otworzyć czy zamknąć kiedy tego chcę. Często bowiem na takich wyjazdach widzę koleżanki które w sytuacji stresującej muszą wyjąć dokument z torby i nie mogą tego zrobić, bo zamek się zaciął. Pomijam już nerwową atmosferę, chodzi o fakt. Dlatego warto przed zakupem przetestować wszystkie suwaki i zamykania w torbie, a jeśli kupujesz przez Internet – zapytać producenta o gwarancję.

Foto: Skórzana torba na laptopa dla kobiety lub mężczyzny. Wprawdzie czarna, co nie jest dla mnie atutem, za to jej wyposażenie powala.

Wykończenie torby na laptopa

I jako ostatni mój dzisiejszy wymóg dla doskonałej torby dla mnie to to, że musi być świetnie uszyta. Warto zwrócić uwagę na detale tego wykończenia. Ważne są metalowe stopki w dnie torby. To one zabezpieczają ją przed uszkodzeniem. Dla mnie najlepiej sprawdzają się te metalowe, bo są wytrzymałe. W ogóle wszystkie elementy, połączenia powinny być metalowe, najlepiej stalowe. Z prostej przyczyny – bo po pierwsze lepiej znoszą obciążenie torby, a po drugie super się prezentują metalowe okucia w połączeniu z piękną skórą.


Wybaczcie, jestem kobietą i ogromną wagę przywiązuję do tego aby moje dodatki nie tylko grały z całością mojego outfitu, ale też aby same w sobie świetnie się prezentowały. Wiem, funkcjonalność przede wszystkim. Ale mój dodatek może przecież również być elegancki i stylowy, prawda?

8 Replies to “Modna torba na laptopa i dokumenty?”

  1. Zgadzam się z przedmówczynią :). Skóra naturalna to najlepszy rodzaj materiału, jeżeli mówimy o torbach na laptopa. Co innego takie plecaki do laptopów, sportowe, młodzieżowe etc. Tego typu akcesoria mogą być jak najbardziej wykonane z tkanin technicznych, gdyż zapewniają wtedy lepszą lekkość oraz wodoodporność. Wszystko jest kwestią przeznaczenia: torba jest elegancka i idealna do spotkań oficjalnych, a plecak idealny na co dzień i w weekendy.

  2. Mi przydała by się taka torba ze skóry z miejscem na laptopa. Masz namiar na sklepy w okolicach Kartuzy? Chciałabym wiedzieć czy kupię gdzież takie torby ze skóry w mieście Kartuzy, bo zależy mi na odbiorze osobistym i obejrzeniu torby na miejscu przez zapłatą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *