Męska sprawa czyli kilka słów o bieliźnie

Nareszcie męska bielizna przestała być tematem wstydliwym i coraz częściej jest o niej głośno. Czy jednak poszliśmy dalej i uważamy, że może być dobrym pomysłem na prezent? Do niedawna podarowanie komuś bielizny uznawane było za brak taktu i było w złym stylu. Ale czasy się zmieniły i jesteśmy coraz bardziej otwarci na nowe wyzwania. Zatem, jak to jest z męską bielizną?

Czy bielizna jest trafionym prezentem

Bielizna męska może być kłopotliwym prezentem i całkowicie chybionym, ale może też być idealnym. Wszystko zależy od stopnia zażyłości między nami a mężczyzną któremu chcemy ją dać. Nie ulega wątpliwości, że slipów czy bokserek nie sprezentujemy szefowi czy znajomemu. Nie te relacje. Bielizna to bardzo osobista część garderoby, więc lepiej nie ryzykować popełnieniem faux pas. Ale świetnym pomysłem będzie podarowanie bielizny ukochanemu. W końcu na co dzień widzimy jaką bieliznę lubi, w której czuje się komfortowo. Jeśli Twój mężczyzna kocha slipy, nie kupuj mu bokserek, bo nie będzie szczęśliwy ze zmiany. Mężczyźnie nie lubią zmieniać tego, co dobrze się sprawdza. Ale myślę, że możesz dać w prezencie fason, który Tobie się podoba. Pamiętaj tylko, że dla mężczyzny detale mają znaczenie. Jeśli Twój mężczyzna nie lub slipek z szeroką gumą w pasie, nie kupuj mu takich. Dobrym rozwiązaniem będą np. takie slipy męskie. Jeśli nie lubi mocno wyciętych, też nie uszczęśliwiaj go nimi. Mężczyźni są inni niż kobiety. Nie założą bielizny, która im nie pasuje i nie jest wygodna, nawet jeśli to prezent od Ciebie.

A co z modą?

Oczywiście, podobnie jak są pewne trendy z bieliźnie damskiej, tak samo są w męskiej. Niegdyś „modne” były slipy. Bo innych fasonów nie było. Od kiedy pojawiły się bokserki, panowie mają wolny wybór i mogą dopasować do siebie bieliznę, która najlepiej leży i jest wygodna. Modne są modele, które nie krępują ruchów i są przewiewne, czyli szorty, które doskonale sprawdzą się także do spania. Ale nie wszyscy panowie lubią aż taką swobodę i wolą wszystko mieć pod kontrolą. Z zasłyszanych opinii męskich ekspertów wiem, że bokserki sportowe czyli z mocno przylegającymi nogawkami są najwygodniejsze. Nie krępują ruchów i idealnie przylegają do ciała. Wszystko pod kontrolą i na swoim miejscu. Doskonały skład zapewnia świetną cyrkulacje powietrza, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe. Długość nogawki zależy od męskiej preferencji. Dłuższe z pewnością lepiej przylegają do ciała, nie zwijają się i nie odznaczają pod spodniami. Krótsze nogawki dają wyższy komfort i wygodę. Ale to wszystko zależy od upodobań i męskich przyzwyczajeń.

Mężczyzna modny to mężczyzna wymagający. Męska bielizna może być świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego. Jeśli lubi slipy, kup mu podobne do tych które nosi, jeśli woli bokserki – kup mu dokładnie takie same, tylko w innym kolorze. I będzie szczęśliwy.

9 Replies to “Męska sprawa czyli kilka słów o bieliźnie”

  1. Jako prezent na święta dla mężczyzny planuję własnie albo bieliznę (zawsze uniwersalny prezent) albo portfel tego typu. Jeszcze się zastanawiam nad fasonem bo podobno modne są teraz markowe portfele typu slim.

  2. Ja również rozglądam się już za prezentem na święta dla mojego mężczyzny. Bielizna, oryginalne buty, czy torba męska, to są moje inspiracje na ten rok :). Ciekawe pomysły na męski prezent widziałam TUTAJ. Polecam przejrzeć tę ofertę polskiego producenta, bo naprawdę warto iść w kierunku rodzimych firm, zamiast wspierać obce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *