Kwasy Purles

Kwasy Purles

Peelingi chemiczne czyli kwasy owocowe najlepiej wykonywać wczesną wiosną i jesienią w formie pojedynczych zabiegów, ale najlepsze efekty uzyskujemy po serii 5-8 zabiegów w ściśle określonych odstępach (zależnie od kuracji:co 10-14 dni lub 21-30 dni).Zawsze należy pamiętać o stosowaniu w trakcie kuracji ochronnych kremów z filtrem, aby nie narażać skóry na działanie promieniowania UV.

Acid Peels to zaawansowane technologicznie produkty, przeznaczone do użytku wyłącznie przez lekarzy chirurgii i medycyny estetycznej oraz dyplomowanych kosmetologów. Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Zapewniają odnowę i regenerację każdego rodzaju cery, rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry poszarzałej lub z przebarwieniami. Normalizują i zmniejszają niedoskonałości, blizny potrądzikowe, rozstępy. Zabiegi nie są bolesne dlatego stanowią znakomitą alternatywę dla bolesnych zabiegów inwazyjnych. Podczas aplikacji odpowiednio dobranego kwasu możemy odczuwać mrowienie, pieczenie, ciepło lub szczypanie. Osoba poddana zabiegowi jest pod pełną kontrolą kosmetologa.

Przed wykonaniem zabiegu eksfoliacji należy przeprowadzić diagnostykę skóry i wypełnić kartę konsultacyjną w celu wykluczenia wszelkich przeciwwskazań.

Intensywność działania peelingu jest zależna od stężenia i ilości nakładanych warstw preparatu. Czas zabiegu w przypadku samej eksfoliacji to ok. 30 minut, jeśli skorzystamy z opcji pielęgnacyjnej, np. maseczki wówczas powinniśmy zarezerwować sobie pełną 1 godzinę.

Korzyści wynikające z zastosowania kwasów owocowych są widoczne dość szybko, ale w dużej mierze zależą od stanu i kondycji skóry. Dlatego warto poświęcić swój czas i skorzystać z naszej oferty.

Francuska firma Purles

G-PEEL 40%-Zabieg dla skóry tłustej, dojrzałej, przebarwionej, z objawami starzenia.

Jest to terapia głebokiego złuszczania i regeneracji , podczas której kwas glikolowy dociera aż do warstwy brodawkowej skóry. Ma silne działanie anti-aging , powoduje zmianę struktury naskórka oraz stymulację nowych komórek i włókien kolagenowych. Aktywuje procesy naprawy uszkodzeń posłonecznych, zmniejsza przebarwienia, poprawia kondycję skóry, minimalizuje drobne blizny i ślady po stanach zapalnych. Zabieg jest także przewidziany dla skór, które wymagają przygotowania do dalszych etapów terapii.

M-PEEL 40%-Zabieg dla skóry wrażliwej, tłustej, trądzikowej, przebarwionej

To aktywny peeling polecany dla każdego typu skóry ze szczególnym uwzględnieniem cer wrażliwych, nie tolerujących innych kwasów AHA. Regeneruje i działa depigmentująco nawet na plamy soczewicowate. Kwas migdałowy poprawia stan skóry tłustej, regulując wydzielanie sebum. Dodatkowo kwas azelainowy wspomaga efekt niwelacji przebarwień. Terapia polecana jest osobom z rogowaceniem okołomieszkowym, trądzikiem różowatym oraz trądzikiem zaskórnikowym i grudkowo-krostkowym.

S-PEEL 20% – Zabieg dla skóry dojrzałej, łojotokowej, z bliznami, zmarszczkami

To doskonała mieszanka do pielęgnacji skóry dojrzałej i tłustej ze wskazaniem na problem blizn i rozstępów. Preparat działa przeciwstarzeniowo i ochronnie, przyspiesza proces gojenia wyprysków i podrażnień. Dzięki obeności retinolu zapobiega powstawaniu zmarszeczek, zwiększa elastyczność skóry i minimalizuje przebarwienia. Zawartość kwasu pirogronowego stymuluje syntezę elastyny i nawilża. Zabieg ten minimalizuje problemy z trądzikiem grudkowo-krostkowym i zaskórnikowym, zmniejsza wielkość porów.

F- PEEL 20%-Zabieg dla skóry przebarwionej, z oznakami starzenia i zmarszczkami

Jest to doskonały peeling o niezwykłych właściwościach odmładzających, rozjaśniających, redukujących zmarszczki i minimalizujących przebarwienia. Kwas ferulowy zmniejsza aktywność enzymów pobudzających proces melanogenezy. Dodatkowo kwas mlekowy nawilża i stymuluje syntezę ceramidów, ochraniając przy tym skórę. Zabieg nadaje skórze jędrności i poprawia jej koloryt.

8 Replies to “Kwasy Purles”

  1. Fajny poradnik Diano 🙂 Sama myślałam 2 tygodnie temu o podobnym zabiegu. 🙂
    Widziałaś już mój wpis na belveder.com.pl o tym jaki portfel skórzany kupić dla mężczyzny? Jeśli nie to zapraszam do lektury i koniecznie zostaw komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *