Koszule Nocne do spania i chodzenia po domu

Koszulka Nocna

W zaciszu własnego domu chodzimy, tak jak nam jest wygodnie. Właśnie mamy czuć się piękne, atrakcyjne ale komfort przede wszystkim.

Nareszcie… Po ciężkim dniu mamy wieczór, owszem chwila relaksu oraz czas wyłącznie dla siebie. Pierwsze, co robimy po trudach dnia bierzemy relaksującą kąpiel i zakładamy seksowną halkę do spania.  

Chcemy poczuć się, jak boginie nie tylko od święta ale każdego dnia. Dlatego warto sięgnąć po wyjątkowe koszulki nocne z jedwabiu wiskozowego. Ekskluzywne modele koszul nocnych z jedwabiu wiskozowego lub bawełny, to jest trafiony wybór każdej kobiety. Przy wyborze koszulki nocnej warto zwrócić uwagę by podkreślić własne piękno w nas, by móc się poczuć przed snem dobrze nie rezygnując z komfortu użytkowania.

Bawełna czy jedwab wiskozowy, jaki fason wybrać oraz materiał?

Jedwab wiskozowy kojarzy się nam z luksusem i delikatnością. Natomiast bawełnę uważamy za bieliznę codzienną. Jednak wysokojakościowej bawełny włókna są miękkie i delikatne, które dają uczucie świeżości. Daje nam uczucie wygody w czasie snu i nie krępuje ruchów dzięki swojej elastyczności. Bawełniane koszulki do spania zapewnią komfort i spokojny sen.

Mało wiemy, że koszulki z jedwabiu wiskozowego firmy Mewa.

Są produkowane w Polsce. Zaletą koszul nocnych z jedwabiu wiskozowego jest aksamitny dotyk. Otulają delikatnie ciało i pozwalają na doskonały wypoczynek przez całą noc.

Należy podkreślić, że bielizna z jedwabiu wiskozowego jest hypoalergiczna i antystatyczna – koszula nie elektryzuje się.

Jedwab wiskozowy czy bawełna nie będą krępować ruchów w czasie snu, dzięki temu obudzimy się wypoczęte.

Jaki model lub krój będzie najlepszy?

Kwestia wyboru koszulki niesie za sobą sporo wyborów, wszystko zależy od naszych upodobań, gustów. Koszulka krótka, dłuższa, na szerokiej szelce, wąskim ramiączku, z krótkim rękawem itd…jednym słowem morze możliwości i wyboru. Aby się w tym wszystkim nie pogubić stosujmy zasadę „wyeksponuj atuty, ukryj mankamenty figury” Zakrywajmy tam gdzie powinnyśmy, a pokazujmy nasze atuty.

Koszula nocna z jedwabiu wiskozowego lub bawełny da nam poczucie piękna oraz poprawi nasz wygląd.

Eksperymentujmy nie bójmy się odważnych modeli, kolorów w bieliźnie nocnej. Doda nam, to pazura i seksapilu.

6 Replies to “Koszule Nocne do spania i chodzenia po domu”

    1. Masz rację, chociaż dla mnie troszkę zbyt prześwitująca 🙂 Pasowała by na wieczory z facetem 🙂
      pozdrawiam ze strony bigtown.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *