Kod promocyjny pomaga wygrywać nie tylko w sporcie

Kody bonusowe lub promocyjne to jedna z najprostszych i najczęściej spotykanych możliwości na zyskanie dodatkowych pieniędzy, które następnie można przeznaczyć na typowanie wyników w zakładach sportowych. Więcej pieniędzy na zakłady oznacza zaś… większe szanse na wygraną!


Moda na kody promocyjne dotarła do Polski z krajów zachodnich i bardzo rozpowszechniła się przede wszystkim w zakupach i usługach internetowych. – Można odnieść wrażenie, że dziś łatwiej o rabat, niż o jego brak. Taniej możemy kupić perfumy, kosmetyki, obuwie, ubrania, zabawki, książki, sprzęt RTV i AGD, loty samolotowe albo jedzenie na dowóz. Możliwości jest mnóstwo – pisał w swoim artykule na stronie forbes.pl redaktor Wojciech Maroszek. Sama procedura rabatowania jest banalnie prosta. Podczas dokonywania zakupu towaru czy usługi kod promocyjny należy po prostu wpisać (wkleić) w odpowiednie okienko i już. To wystarczy, by cieszyć się rabatem, darmową dostawą czy produktem w gratisie.


Kodowa rewolucja nie ominęła również branży zakładów sportowych, z tym że legalni bukmacherzy oferują klientom nie kody rabatowe, a kody bonusowe i promocyjne. Dzięki kodomuzyskać można dodatkowe środki pieniężne na typowanie wyników sportowych.

Co trzeba wiedzieć o kodach bonusowych i jak wygrywać z ich pomocą?


W zależności od rodzaju promocji, kody bonusowe legalnych bukmacherów można wykorzystywać podczas rejestrowania się na stronie danego operatora (mowa wówczas o tzw. bonusach powitalnych), dokonywania pierwszej lub kolejnej wpłaty (w takich sytuacjach uprawniają one do otrzymania tzw. bonusu od depozytu), a także podczas promocji organizowanych przez bukmacherów np. przy okazji największych sportowych imprez, takich jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa świata w piłce nożnej.


Dlaczego kody bonusowe pomagają wygrywać? Dlatego, że dzięki nim gracz otrzymuje dodatkowe pieniądze, które następnie przeznacza na typowanie wyników sportowych – może więc stawiać więcej kuponów, a w konsekwencji – zwiększać swoje szanse na wygraną. M.in. z tego powodu bonusów otrzymanych dzięki kodom bonusowym nie można od razu wypłacić. Wcześniej wymagany jest bowiem obrót daną sumą określoną liczbę razy.


Warto wspomnieć o jeszcze jednym rodzaju bonusu, a mianowicie tzw. darmowym zakładzie. Polega on na tym, że gracz obstawia kupon za pieniądze bukmachera, a w przypadku wygranej ten po prostu odciąga od niej kwotę freebetu. Dla przykładu – jeśli gracz otrzymał od bukmachera darmowy zakład 25 zł, postawił za te pieniądze kupon i wygrał 400 zł, to suma jego wygranej wyniesie 375 zł, gdyż bukmacher odejmie od niej freebet. Nie zmienia to faktu, że typer otrzymuje 375 zł “na czysto”, więc gra za bonus z pewnością się opłaca.


Najszerszą na rynku ofertę darmowych zakładów sportowych zapewnia jeden kod bonusowy, działający u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. I tak np. u bukmachera Millenium wykorzystanie kodu pozwala na podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 760 zł, bonus bez depozytu 20 zł, a także zakład bez ryzyka w Milenium w kwocie 10 zł. U legalnego bukmachera Betclic, darmowy zakład po wykorzystaniu kodu bonusowego wynosi 20 zł, zaś bonus od depozytu – do 1000 zł (standardowa
oferta promocyjna z kodem Betclic to bonus 100% pierwszej wpłaty do 1000 zł). W firmie bukmacherskiej Fortuna darmowy zakład w standardowej ofercie wynosi 100 zł – kod promocyjny pozwala powiększyć go aż do 120 zł. Nie pozostaje więc nic innego, jak rejestrować się u legalnych bukmacherów, wykorzystywać kod, zyskiwać dodatkowe pieniądze, obstawiać i… wygrywać na najciekawszych wydarzeniach sportowych!

4 Replies to “Kod promocyjny pomaga wygrywać nie tylko w sporcie”

  1. Ja tam biorę kody zawsze i wszędzie jak leci, ostatnio wydziabałem z kodem 25% rabatu w sklepie z karmą dla zwierzaków + przesyłka gratis, u buka kody nie brałem jeszcze , ale zalukam o co chodzi

    1. Sama chętnie zamówiłabym taką karmę z dobrym rabatem, na mojego labradora niestety sporo pieniędzy idzie na jedzenie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *