Kobiety a branża bukmacherska

Wydawać by się mogło, że zakłady bukmacherskie to rozrywka zarezerwowana tylko dla mężczyzn. Prawda jest jednak taka, że kobiety coraz częściej pokazują, że potrafią analizować zdarzenia, a dzięki swoim umiejętnościom wygrywają wysokie nagrody za obstawione zakłady.

Czy kobiety obstawiają zakłady bukmacherskie?

Raporty oraz badania, których wyniki można znaleźć w internecie, wskazują, że kobiety coraz częściej biorą udział w grach hazardowych. Mam na myśli tu zarówno kasyna, loterie, jak i zakłady bukmacherskie. Z naszych źródeł wynika, że 18% zakładów bukmacherskich jest obstawiane przez kobiety. Chętnie korzystają z kodów bukmacherskich, jak choćby oferowany przez BETFAN kod promocyjny od bukmacher-legalny.pl odblokowujący wyższy bonus na start niż w standardowej ofercie.

Kobieta w punktach stacjonarnych bukmachera

Myśląc o typowych punktach stacjonarnych zakładów bukmacherskich, wyobrażamy sobie zatłoczone miejsce z wieloma ekranami, na których emitowane są mecze lub aktualne kursu bukmacherskie. Mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy kobieta zacznie odczuwać pewien dyskomfort ze względu na nieprzychylne spojrzenia panów. Czy kobieta odnajdzie się więc w takim miejscu na dłuższą metę? Być może nie. Musimy sobie jednak uświadomić, że obstawianie zakładów nie wymaga przesiadywania przez długie godziny w punktach bukmacherskich. Kobiety wybierają zazwyczaj obstawianie zdarzeń online, poprzez strony internetowe bukmacherów, czy dedykowane aplikacje mobilne.

Czego mężczyźni mogliby się nauczyć od kobiet w bukmacherce?

Często powtarza się, że kobiety są mniej skłonne do ryzyka. Podczas obserwacji wyborów podejmowanych przez graczy obstawiających zakłady można zauważyć pewne przeciwne wzorce zachowań. Różnica polega właśnie na podejściu do sytuacji ryzykownych. Kobiety lepiej czują się, wybierając tzw. “pewniaki”, mężczyźni zaś często stawiają wyższe kwoty na mniej oczywiste wybory.

To co kobiety lubią najbardziej, to… oczywiście promocje i bonusy bukmacherskie. Istnieje wiele opinii co do tego, która płeć lepiej sobie radzi w zarządzaniu finansami. W przypadku bukmacherki zauważalnym zjawiskiem jest to, że kobiety częściej wykorzystują kody do odebrania specjalnych bonusów promocyjnych oferowanych przez bukmacherów.

Kobieta – gracz pod lupą bukmachera

Faktem jest, że konto zarejestrowane u bukmachera na kobiece nazwisko może być bardziej kontrolowane. Dzieje się tak, ponieważ niedoświadczeni gracze często zakładają sobie kolejne konta u buków na dane swoich dziewczyn w celu powtórnego zdobycia bonusu powitalnego lub ominięcia nałożonego limitu. Możemy się więc nastawić na rodzaj “weryfikacji telefonicznej”, kiedy to pracownik działu supportu skontaktuje się z nami, zadając pytania dotyczące założonego konta.

Jakie rodzaje zakładów bukmacherskich obstawiają kobiety?

Kobiety zdecydowanie częściej interesują się zakładami specjalnymi, np. ze świata polityki czy rozrywki. Tematem takich zakładów mogą być zbliżające się wybory prezydenckie. Zakłady specjalne coraz częściej pojawiają się w ofercie bukmacherów. Najciekawsze propozycje zakładów znajdziemy u znanego bukmachera BETFAN. W ostatnim czasie pojawił się zakład “Jak Christian Paul ubierze Dudę?”. Gracze mają możliwość obstawienia, w jakiej kreacji pojawi się Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Do wyboru były kolory kreacji.

Chętnie obstawiane są także zakłady związane ze światem show-biznesu. Gracze obstawiają również, kto wygra nagrody typu Oscary czy Emmy. W Anglii np. bukmacherzy przyjmowali zakłady na to, jakie imię wybrała książęca para dla swojego trzeciego dziecka. Fani serialu Gry o Tron mogli z kolei typować, kto zostanie władcą Siedmiu Królestw, a nawet kto pozostanie przy życiu na koniec finałowego 8 sezonu.

5 Replies to “Kobiety a branża bukmacherska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *