Kobiecy plecak na każdą okazję

kobiecy plecak

Wielu osobom plecaki kojarzą się wycieczkami, uprawianiem sportów lub edukacją. Tymczasem wiele zależy od tego, w jakim stylu zostanie on wybrany oraz do jakiej stylizacji. Poznaj modne kobiece plecaki idealna na każdą okazję.

Turystyczny plecak idealny nie tylko na wycieczki

Turystyczne plecaki przeznaczone na piesze wędrówki, to wybór, który ma zdecydowanie szersze zastosowanie. Modele te są bardzo chętnie wybierane przez młode mamy, które nawet kilka godzin spędzają z pociechami na świeżym powietrzu. Bogata kolorystyka oraz zgrabny kształt sprawiają, że kobieta prezentuje się modnie, nie tracąc przy tym praktycznych funkcji plecaka. Liczne kieszenie i przegrody zamykana na zamek błyskawiczny pozwalają w szybki sposób dotrzeć do zabranych przedmiotów oraz zapewniają bezpieczne ich transportowanie. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, kiedy zabierane rzeczy, chcemy od siebie oddzielić. Wybierając plecak turystyczny na co dzień, nie zabraknie w nim miejsca na butelkę wody lub kubek termiczny z ulubioną kawą.

Kobiecy plecak idealny do biura

Kobiecy plecak doskonale sprawdzi się także do biura. W tym wypadku dokanken plecaki opinie wyboru mamy kilka wariantów. Do najbardziej popularnych należą kobiece plecaki umożliwiające noszenie niewielkiego laptopa lub też tabletu. Zazwyczaj zachowują one swój elegancki styl dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do produkcji oraz stonowanym czarnym lub granatowym kolorze. Jeżeli zależy nam na bardziej kobiecej wersji plecaka, możemy zdecydować się na wariant wykonany z naturalnej skóry licowej. Do złudzenia przypominające klasyczne torebki bardzo często różnią się tylko tym, że umożliwiają noszenie na obydwu ramionach.

Poznaj plecak i torebkę w jednym

Nie możesz się zdecydować między zakupem torebki i plecaka? Projektanci i na taką okoliczność przygotowali rozwiązanie. W sklepowych ofertach znajdziemy nie tylko modne kobiece plecaki czy torebki, ale także wariant łączący dwie te cechy. W zależności od potrzeb produkt możemy nosić na jednym ramieniu lub na obydwu.

8 Replies to “Kobiecy plecak na każdą okazję”

  1. Mi podobają się coraz bardziej plecaki typu hand-made. Takie szyte ręcznie, ze skóry, podobne widziałam w ofercie firmy Belveder. Wejdźcie na ich stronę i powiedzcie mi co o nich sądzicie? 🙂 Opinia blogerek będzie mile widziana.

    1. Ja też lubię stawiać na plecak damski, tym bardziej wiosną :). Kolory takie jak burgund, malinowy, czerwony to moi faworyci.

  2. A co uważacie o kolekcji GABERON w tym zakresie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *