Gdzie kupić plecak damski szyty ręcznie?

gdzie kupić plecak damski szyty ręcznie

Każda z nas pragnie mieć jedyne w swoim rodzaju dodatki, bowiem tylko takie idealnie do nas pasują i podkreślają nasz styl. Szyte masowo plecaki czy paski to gadżety, które giną w tłumie a wraz z nimi ich właścicielki.

Modna i elegancka kobieta nie tego oczekuje. Chcemy wyróżnić się i czuć wyjątkowo. Najlepsze efekty osiągniemy dzięki np. ręcznie szytemu plecakowi. Dodatki handmade to obecnie najmodniejsze akcesoria, którymi doskonale każda z nas podkreśli swój styl i smak. Udowadniają to miejsca takie jak Etsy, Pakamera, czy Belveder.com.pl, które cieszą się ogromną popularnością wśród łowczyń wyjątkowej galanterii skórzanej.

Skórzany plecak handmade właśnie dlatego, że wykonany jest ręcznie stanowi dodatek niemal szyty dla każdej z nas na miarę. Stąd tak ogromna ich popularność. Jeszcze jeśli będzie wykonany z naturalnej skóry, faktycznie stanowić będzie unikalny dodatek. Gdzie możemy kupić tak wyjątkowy, szyty ręcznie damski plecak?

Po pierwsze internet

Jako pierwsze miejsce w którym w pewnością możemy kupić plecak skórzany szyty ręcznie to niezaprzeczalnie internet. Sieć daje nam niesamowite możliwości wyboru spośród dostępnego niemal na całym świecie asortymentu sklepów z galanterią. Warto jednak poszukać ofert polskich producentów, bowiem rodzime wyroby podbijają światowe rynki galanterii. Najczęściej można je nabyć na stronie producenta lub w dobrych sklepach internetowych współpracujących z nim.

Damskie plecaki skórzane polskiej produkcji

Polskie wyroby klienci cenią za najwyższą jakość, solidność i modne fasony. Szyty ręcznie plecak z naturalnej skóry to również gwarancja jego żywotności, bowiem skóra to najszlachetniejszy surowiec kuśnierski i kaletniczy. Jeśli do tego dodać dokładność i przeszycia najwyższej jakości nićmi kaletniczymi, mamy wyrób doskonały. I takie właśnie są plecaki damskie skórzane polskiej marki Belveder.

To producent doskonałej, ręcznie szytej galanterii skórzanej, w tym również damskich skórzanych plecaków. Oferta jest naprawdę warta polecenia, gdyż producent swe wyroby szyje przy współpracy z krajowymi kaletnikami i kuśnierzami, a każdy plecak jest tworzony od projektu aż do gotowego wyrobu. Jako przykładem posłużę się brązowym plecakiem skórzanym BT06 marki Belveder (do kupienia na stronie producenta www.belveder.com.pl).

plecak skórzany
Fot: Brązowy plecak damski szyty ręcznie przez Polską markę Belveder. Dostępny na www.belveder.com.pl.

W mojej ocenie to wykonane ręcznie arcydzieło sztuki kuśnierskiej. Najwyższa jakość detali, solidne, wytrzymałe wyszycie w połączeniu z naturalną skórą nadają z pozoru zwykłemu damskiemu plecakowi rangi wyrobu wyjątkowego i unikatowego. To plecak uszyty niemal na miarę, bo tak zaprojektowany, że doskonale dopasowuje się do sylwetki.

Plecak damski ze skóry juchtowej

Inną propozycją jest skórzany plecak Belveder vintage BR81 (dostępny również na www.brytyjka.pl). Co prawda określony jest jako model unisex, ale w mojej ocenie idealnie pasuje do kobiety nieszablonowej i przebojowej, z powodzeniem zastąpi torebkę. Jest uszyty ręcznie z wytrzymałej skóry juchtowej, odporny na wilgoć i użytkowanie, a wszystkie detale wykończone są niezwykle starannie, co także dodaje mu klasy.

plecak skórzany
Fot: Czarny plecak ze skóry naturalnej juchtowej. Model damsko – męski dostępny na www.Brytyjka.pl.

Ręcznie wykonany plecak to dziś absolutny niezbędnik nowoczesnej i modnej kobiety. Podkreśla styl i charakter bo jest taki jak my – niepowtarzalny i wyjątkowy.

9 Replies to “Gdzie kupić plecak damski szyty ręcznie?”

  1. Takie plecaki nie rozpadną się po kilku tygodniach. Przynajmniej człowiek wyda pieniądze na coś rozsądnego, zamiast łudzić się, że produkt skórzany np. z Kazara, CCC, czy Venezi będzie mu służył przez lata. Ja przejechałam się na sieciowych markach i mam wrażenie, że u niech już nie szyje się prawdziwej galanterii, typu jak opisana powyżej przez Ciebie.

    1. Niestety jest dużo racji w tym co mówisz. Sama obserwowałam upadek jednej z sieciowych sklepów w którym pracowałam. Najpierw stosowali marnej jakości skórę, którą nazywali naturalną, a później nie reagowali na reklamacje. Teraz wiem, że warto wydać więcej i mieć pewność wyrobu szytego ze skóry lub typu hand-made.

  2. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do rzeczy ręcznie robionych. To zawsze dla mnie takie małe cuda, na które warto zwrócić uwagę 🙂 Tym bardziej, że plecaki czy torebki służą nam przez długi czas 🙂

  3. Nr 1. Piękny minimalistyczny plecak. Takie wyroby są mi znane. Otrzymaliśmy niedawno aktówki szyte przez Belveder i załoga biura jest zachwycona jakością. Dodaliśmy nawet wpis z podziękowaniem i recenzją tych teczek, który możecie przeczytać TUTAJ. Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *