Gdzie kupić cienki portfel męski slim szyty ręcznie?

gdzie kupić cienki portfel męski slim szyty ręcznie

Każdy z nas lubi mieć dodatki wyjątkowe i oryginalne. Najlepiej też aby były niemal szyte na miarę. Doskonałym pomysłem na oryginalny portfel męski typu slim – uszyty przez projektanta.

Portfel od projektanta to edycja limitowana, krótkie serie, zatem niepowtarzalne. A gdzie kupić męski portfel od projektanta? W sklepie polskiego producenta portfeli męskich szytych “na miarę”. Poniżej kilka propozycji ze strony: https://www.belveder.com.pl/sklep/portfele/meskie-slim-cienkie/

 

portfel szyty ręcznie
Foto: portfel męski typu slim marki Belveder Polska

Cienkie portfele męskie – podbijają serca Polaków

Jeśli poszukujesz zgrabnego portfela, który będzie doskonale minimalistycznie zaprojektowany to idealnym dla Ciebie będzie cienki brązowy portfel męski ze skóry juchtowej – wododopornej.

portfel męski skórzany
Model portfela męskiego portfela skórzanego slim który znajdziecie pod kodzie BW28

To dodatek szyty na miarę oczekiwań każdego wymagającego mężczyzny. Nie tylko wykonany w całości z naturalnej skóry, ale też szyty ręcznie przy najlepszych nici kaletniczych. Zaprojektowany został z myślą o najwyższej wygodzie użytkowania, składany na pół, bez zbędnych zapięć. Dzięki temu masz nieograniczony, szybki dostęp do dokumentów i gotówki. Do dyspozycji posiada także kieszeń na bilon (co jest rzadko spotykane w portfelach slim. Wyposażony w kilka przegródek, oraz pojemną przegrodą na banknoty. Stanowi przykład świetnie zaprojektowanej przestrzeni, w której mieści się to co najważniejsze. Bardzo elegancki fason podkreśla koniakowy kolor brązu, idealne połączenie stylu i funkcjonalności.

Czary portfel męskie slim wallet z miejscem na dokumenty

Dla miłośników przełamywania schematów doskonały będzie jeszcze bardziej minimalistyczny portfel męski – tym razem slim w wersji na dowód rejestracyjny.

czarny portfel męski typu slim
Fot. portfel znajdziecie w dziele “portfele męskie Belveder”

Wykonany jest z naturalnej skóry licowej, a jego najmocniejszym atutem jest niewątpliwie czarny kolor. Wnętrze ma zaprojektowane idealnie, możesz go otworzyć jedną ręką, bo składany jest na pół, bez zapięcia. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, korzystanie z portfela to maksimum komfortu. Ma aż 6 miejsc na karty kredytowe i karnety oraz kieszonkę na dokumenty. Całość zamknięta jest w małej formie, bardzo zgrabnej i doskonale pasującej do męskiej torby czy kieszeni. Świetna propozycja dla mężczyzny ceniącego klasę i styl.

Stylistyka vintage i portfele męskie SLIM WALLET

Wolisz oryginalny  kolor? Oto kolejne propozycje portfela zaprojektowanego i uszytego w całości w Polsce. To małe portfele z naturalnej skóry bawolej , w kolorze brązowym. Idealne przeszycia kontrastową jasną nicią to styl i elegancja sama w sobie. Portfele zaprojektowane jest w różnej orientacji. Projekt ten to czysta elegancja zamknięta w minimalistycznej formie. Portfele wyposażone są wyłącznie z przegrody na dokumenty, karty oraz gotówkę – dlatego nie wypychają kieszeni spodni. Doskonały projekt w doskonałej formie.

Mężczyzna modny i elegancki powinien od dodatków wymagać więcej, oczekując niepowtarzalności i oryginalności. Zapewnią je tylko wyroby starannie zaprojektowane i funkcjonalne. I takie właśnie kupicie na belveder.com.pl . Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

7 Replies to “Gdzie kupić cienki portfel męski slim szyty ręcznie?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *