Depilacja laserowa – usuń na zawsze niechciane włosy

Nadchodzi ciepłe lato, a wraz z nim sezon na bikini i plażę. Warto więc wyjść mu naprzeciw z nową JA. Jak każda nowoczesna kobieta kocham mieć gładką jak jedwab skórę, dziś to standard. Nie chcę znów męczyć się z kremem do depilacji ani z maszynką, stawiam na nowoczesność którą jest depilacja laserowa. Trochę się boję, ale sprawdźmy na czym ona polega.

Czym jest ten zabieg?

Przede wszystkim okazuje się, że wcale nie jest bolesny, gdyż wykonywany jest nowoczesnym urządzeniem medycznym wyposażonym właśnie w laser diodowy, którego wiązka ma za zadanie uszkodzić mieszek włosowy wraz z cebulką czyli winowajcę niechcianych włosków na naszym ciele. Chodzi przede wszystkim o te włosy które są w fazie wzrostu, to je właśnie niszczy laser diodowy. Energia – impuls z lasera przekazywany jest do melaniny czyli barwnika włosa i w ten sposób niszczy jego cebulkę. A jaki jest efekt depilacji laserem? Oczywiście, każda z nas chciałaby od razu spektakularnego skutku. Depilacja laserem to zabieg który co kilka tygodni trzeba powtórzyć średnio jakieś 4-6 razy. Dlaczego? Bo część naszych włosów jest w fazie wzrostu – i te laser niszczy, a część z nich jest w fazie „uśpienia”, czyli jeszcze nie rosną. Dopiero po kilku tygodniach, gdy wejdą w fazę wzrostu można jest zniszczyć. Właśnie dlatego zabieg kilka razy musimy powtórzyć. Ale efekt końcowy jest olśniewający! Skóra jest gładka i delikatna. I żadnych włosków!

Które partie ciała mogę poddać tej metodzie depilacji?

Właściwie nie ma przeciwwskazań co do obszarów naszego ciała które mogą być tej metodzie poddane. Ten zabieg jest tak delikatny i bezpieczny, że nawet depilacja bikini czy twarzy jest komfortowa, a wiemy jak wymagający jest to obszar naszego ciała. Laserowe usuwanie owłosienia to dziś nie tylko depilacja pachy czy łydki, ale obecnie to naprawdę zaawansowana technologicznie, bardzo skuteczna metoda w walce z niechcianymi włoskami.

Jakie są przeciwwskazania?

Otóż, nie powinnaś poddawać się depilacji laserowej gdy jesteś w ciąży ani gdy używasz bronzerów i samoopalaczy. Podobnie jest w przypadku chorób takich jak epilepsja czy cukrzyca. Skonsultuj decyzję z personelem Salonu w którym będziesz wykonywać zabieg, jako profesjonaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Depilacja laserowa zdobywa coraz więcej zwolenniczek, bo jest skuteczna i efektywna, a salony kosmetyczne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt klasy światowej, że nawet nasz Rzeszów może stanowić europejskie centrum kosmetyczne.Więcej informacji na temat usług tego typu znajdziecie pod hasłem depilacja laserowa Rzeszów, serdecznie zachęcam do wypróbowania.

2 Replies to “Depilacja laserowa – usuń na zawsze niechciane włosy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *