Aktówka damska, modne i praktyczne fasony

aktówka damska

Biznesowy dress – code wymusza określony styl i zwykle nie ma w nim miejsca na eksperymentowanie. Nawet dodatki powinny być odpowiednio dobrane aby nie zakłócały wizerunku. Dla niektórych sztywne ramy tego stylu są tak trwałe, że rezygnują z uzupełnienia stylizacji nawet drobnym elementem indywidualizmu.

Ale kobieta elegancka i modna zawsze wyszuka niszę aby zaakcentować swój niepowtarzalny styl i temperament, formalny kostium uzupełniając chociażby modnym dodatkiem, którym wyróżni się w tłumie. Doskonale na tym polu sprawdzają się aktówki damskie. To element wyposażenia obowiązkowego kobiety sukcesu, ale nie oznacza, że musi być ona nudna i taka sama jak inne. Warto wyszukać coś modnego i niepowtarzalnego. Oto kilka przykładów.

Aktówka damska i zzczypta awangardy

Doskonałym przykładem na to, że damska aktówka nie musi być nudna i powtarzalna jest propozycja marki FELICE damskiej skórzanej aktówki o kodzie producenta Felice01. Dostępne są cztery kolory ale mnie najbardziej urzekła burgundowa.. Ta aktówka ma klasyczny, praktyczny i pojemny fason, zmieści nawet laptopa o przekątnej 15’4 cali. Uszyta jest z naturalnej, delikatnej skóry licowej nabłyszczanej, co niewątpliwie dodaje jej elegancji. Jej bardzo mocnym atutem jest kolor, bardzo kobiecy, co również nadaje jej niepowtarzalności. Z jednej strony to klasyczna aktówka, z drugiej zaś bardzo zgrabna kobieca torba, która niewątpliwie może być najmocniejszym akcentem biznesowej stylizacji.

aktówka damska
Źródło: Burgundowa aktówka damska, ze sklepu Felice

Klasyczna aktówka w innym wydaniu

Jeśli jednak przywiązana jesteś do klasycznej czerni i nie lubisz eksperymentować z kolorami, ale chciałabyś mimo tego mieć nietuzinkową teczkę, warto zwrócić uwagę na propozycję marki SIMPLE czarnej aktówki, takiej jak poniższy model. To aktówka damska dla kobiety która z jednej strony ceni sobie klasykę, z drugiej zaś chce podkreślić swój indywidualizm. To nie jest typowa aktówka, to teczka dla kobiety przełamującej schematy, niesamowicie kobieca. Lekkości i kobiecości nadają jej z pozoru nieistotne detale takie jak wszyte na jej froncie krzyżykowo paseczki ze skóry.

aktówka
Źródło: Pikowna aktówka damska, dostępna na e-obuwie

Elegancka i ponadczasowa damska aktówka Belveder

Dla bizneswoman przywiązanej do tradycji doskonała będzie polska aktówka damska Belveder. To duża i pojemna teczka uszyta z czarnej nabłyszczanej skóry. Bardzo luksusowa, idealna dla każdej kobiety sukcesu, która stawia na klasyczne, sprawdzone dodatki i nie chce eksperymentować w biznesowym stylu, bowiem jej fason i kolor sprawia, że zawsze będzie modna.

aktówka
Źródło: Czarna aktówka damska na laptopa 15,6 cali dostępna na www.belveder.com.pl

Jak widać na podanych wyżej przykładach, damskie aktówki, torby męskie, czy inna galanteria nie musi być jednakowa i nijaka. Każda kobieta sukcesu jeśli tylko chce może nią podkreślić swoją kobiecość, a modny i niebanalny fason z pewnością ożywi biznesowy formalizm.

6 Replies to “Aktówka damska, modne i praktyczne fasony”

  1. Piękne teczki i aktówki skórzane. Ja szukam teczki konferencyjnej w tym stylu, ale ceny są naprawdę zawrotne. Jestem ciekawa czy teczki konferencyjne od polskich dostawców są tak samo drogie co zagraniczne. Czytałam, że teczki konferencyjne z Polski mogą kosztować już od 200-250zł, Ciekawa jestem jednak jakości polskich marek.

  2. Może zrobisz podobny przegląd dla teczek męskich? Mi przydałyby się inspiracje na prezent dla eleganckiego mężczyzny biznesu :). Szukam takich teczek dla biznesmena, ale sklepów z fajną ofertą jest tyle co kot napłakał :(.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *