Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

Wszystko, co dobre powinno zostać dobrym do samego końca i w każdym przypadku. Do najpopularniejszych form rozrywki i firmy relaksu należy zdecydowanie słuchanie muzyki.

Poza słuchaniem ulubionych kawałków w domu często przenosimy tą przyjemność do miasta lub sportu. Nie trudno znaleźć biegaczy lub rowerzystów, którzy podczas uprawiania ulubionej dyscypliny chcą mieć w uszach fajny kawałek. Mimo tego, że na pewno pomaga to w zmotywowaniu do osiągania lepszych wyników to niestety nie jest bezpieczne.

Na szczęście jest jednak firma Aftershokz, która specjalizuje się w jednym produkcie, ale robi go najlepiej. Są to słuchawki, które dzięki technologii przewodnictwa kostnego przekazują dźwięk przez kość. Inaczej mówiąc zakłada się je na wysokości kości policzkowej, a ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu świetnie słychać zarówno muzykę jak i otoczenie. Producent zadbał o wszystkie istotne kwestie techniczne. Słuchawki są bezprzewodowe, więc nie trzeba się martwić kablem, a na pełnym naładowaniu są w stanie grać do 6 godzin. Całość obsługuje się za pomocą jednego przycisku, dzięki któremu można chociażby odebrać połączenie telefoniczne. Aftershokzy są lekkie i giętkie, dzięki czemu bardzo wygodnie leżą na naszej głowie. Stworzone z myślą o biegaczach i rowerzystach słuchawki zyskały wielu zwolenników chociażby wśród kierowców, którzy podczas jazdy mogą bezpiecznie rozmawiać przez telefon lub słuchać muzyki i słyszeć nadjeżdżające auta lub wśród mam, które na spacerach mogą słyszeć jednocześnie dzieci i całe otoczenie.

Liczba zastosowań jest naprawdę duża i ogranicza się jedynie kreatywność, bo o wszystkie istotne kwestie technologiczne zadbał producent.

2 Replies to “Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki na świecie”

  1. Fajny pomysł na prezent. Ja zastanawiam się nad wyborem gadżetu dla mojego mężczyzny. coś z elektroniki, słuchawki, torba na ramię, czy może zegarek męski? W sumie oglądałam już prezentowane tutaj męskie torby na ramię i jestem o krok od podjęcia decyzji. Twój wpis jednak przekonał mnie, że warto by dodać jakiś drobny gadżet jak powyższe słuchawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *