Plecak Fjallraven Kanken, gdzie kupić tanio?

kanken plecak tanio

Dziś bierzemy pod lupę jeden z najpopularniejszych plecaków damskich ostatnich miesięcy. Jeśli któraś was jeszcze nie słyszała o marce plecaków Fjallraven Kanken – to czas najwyższy nadrobić zaległości. Dla uściślenia, co znaczy „Fjallraven Kanken”. Otórz Fjallraven to nazwa producenta, dokładnie jest to nazwisko założyciela firmy. Kanken – to natomiast nazwa modelu plecaka. Określenie tych plecaków mianem „plecaki marki Kanken” jest błędne. To tak jakbyśmy powiedziały w salonie samochodowym OPLA, poproszę samochód marki Corsa lub Astra. Ok, ale do rzeczy, gdzie zatem kupić tanio plecak kanken?

Plecak Fjallraven Kanken – Cena

Tutaj zaczynają się schody, bowiem plecaki Kanken nie należą do tanich plecak kanken tanioplecaczków. Specjalnie użyłam sformułowania „plecaczek”, bo są to naprawdę proste i klasyczne modele, bez systemowych „wodotrysków”. W porównaniu z ceną Kanken-ów, ich wygląd delikatnie mówiąc nie powala. Jestem osobą dość wymagającą jeśli chodzi o jakość produktów, dlatego za cenę 350zł oczekuję zdecydowanych konkretów. Reasumując, cena plecaka Fjallraven Kanken, niestety nie jest adekwatna do jego wyglądu na żywo. Według mnie dobry marketing robią tutaj piękne zdjęcia, wizualizacje, stylizacje i to one podtrzymuję poziom ceny.

Kanken, plecak który kupisz Tanio w Warszawie

Czy można kupić plecak Fjallraven Kanken, tanio w proporcji? Obawiam się, że nie. Nie ma co robić sobie złudzeń, że zamawiając plecak tej marki za 150zł z popularnych serwisów aukcyjnych czy chińskich portali otrzymujemy oryginał. Wierzcie mi nie ma to sensu. Jeśli chcecie mieć za małe pieniądze plecak z naszywką lisa na froncie, to lepiej kupić czysty plecak nylonowy i naszywkę doszyć sobie we własnym zakresie. Sama widziałam całą masę plecaków Kanken przerobionych, naszywkami, przypinkami w taki sposób że oryginale logo producenta ginie w ich natłoku i przestaje mieć znaczenie.

plecak kanken tanio
Plecak stylizowany na serii Kanken, Cena 99,90PLN, sklep Brytyjka.pl

Jednym z takich miejsc gdzie dostaniemy replikę plecaka Fjallraven Kaknken tanio i w promocji, jest Warszawski sklep Brytyjka.pl. Plecaki są sprzedawane jako czyste wersje. Bez naszywek, dodatkowo producent dokłada zestaw przypinek jako „starter” do stworzenia własnego plecaka typu Kanken – tanio, po promocyjnej cenie.

3 Replies to “Plecak Fjallraven Kanken, gdzie kupić tanio?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *